שמן אתרי פצ’ולי

שמן אתרי פצ’ולי טהורPogostemon cablin 

שמן אתרי פצ’ולי אמיתי ואיכותי, עם ניחוח עמוק ועשיר, אדמתי, עצי, מתובל ומעושן מעט. לשמן פצ’ולי מגוון גדול של תכונות מופלאות על פי הרפואה הארומתרפית. טהור ובאיכות גבוהה, שמן הפצ’ולי שלנו מתאים למגוון שימושים נרחב, כולל שימוש על העור בדילול מתאים.

אנחנו מרגישים שארומתרפיה ואורח חיים טבעי הם שליחות. לכן אנחנו עושים הכול כדי ששמן הפצ’ולי הנפלא והאיכותי ביותר יהיה זמינים לכל מי שרק רוצה במחיר נוח. שמן הפצ’ולי שלנו איכותי ומוקפד ברמות הגבוהות ביותר. 

בקיצור נמרץ (יש עוד פרטים תחת “הוראות שימוש”) מקובל ששמן פצ’ולי:

 • שמן פצ’ולי מעולה למגוון בעיות עור
 • שמן פצ’ולי עוזר בהפחתת תיאבון
 • שמן פצ’ולי נותן תחושת רוגע ושלווה
 • שמן פצ’ולי הוא אנטי-בקטריאלי חזק וגם אנטי-פטרייתי
 • שמן פצ’ולי עוזר עם שיעול, צינון או קירור

35.00227.00

10 ml | במלאי
 • להזמנות מעל 85.00 ₪
 • חומרי גלם סופר איכותיים
 • לא נוסה על בע׳׳ח
 • מפעל אקולוגי בחשמל סולרי
 • ללא פארבנים, SLS וכימיקלים מזיקים
מחיר ל100 מ"ל\גרם :₪350

תיאור

איכות שמן הפצ’ולי שלנו

זו באמת השאלה הראשונה והחשובה ביותר שיש לשאול כאשר קונים שמנים אתריים, ובפרט שמן פצ’ולי, כי בעיות של זיופים ואיכות ירודה נפוצות מאוד.

חשוב לנו להבהיר שהמחיר הנוח מאוד של שמן הפצ’ולי שלנו הוא לא בגלל איכות ירודה – חס ושלום!

איך אנחנו מאפשרים את זה?

 1. אנחנו משתמשים בשמנים אתריים סופר איכותיים בכמויות גדולות מאוד לייצור המוצרים שלנו. זה מאפשר לנו לייבא בעצמנו – מספקים איכותיים ביותר ובעלי שם עולמי – את הרוב הגדול של השמנים האתריים שלנו בכמויות גדולות. לכן, אנחנו מקבלים הנחת כמות משמעותית, שאותה אנחנו חולקים איתכם.
 2. המוצרים מגיעים ישירות מאיתנו אליכם בלי הרבה “ידיים” באמצע (כשכל גורם באמצע מוסיף עוד כמה עשרות אחוזים למחיר) – מה שמסביר את היכולת שלנו לאפשר לכם איכות מיטבית במחיר הוגן וסביר.
 3. אנחנו מאמינים ששמנים אתריים טהורים ואיכותיים זו שליחות – ולכן מוכנים להרוויח פחות, כדי שהמחיר יהיה נגיש לכמה שיותר אנשים.

שמן הפצ’ולי שלנו:

 • איכותי. שמן אתרי המופק ברמה גבוהה ביותר.
 • טהור. אינו מהול, אינם מדולל.
 • אמיתי. לא עשוי מחומרי הריח הסינתטיים הזולים.

תהליך הפקת שמן הפצ’ולי

זיקוק באדים

ארץ הפקת שמן הפצ’ולי שלנו

אינדונזיה

הערה חשובה

חשוב לדעת, כל האמור כאן מבוסס באופן כללי על המקובל במסורת הרפואה הטבעית ובארומתרפיה. אנחנו לא טוענים לשום סגולה או פעולה רפואית ספיציפית בשמן הפצ’ולי שלנו, ורק משקפים את המיוחס לשמן פצ’ולי באופן כללי בספרות הטבעית. שמן הפצ’ולי אינו תרופה ולא נועד לטיפול בשום מצב רפואי. תמיד יש להתייעץ עם מומחה בתחום והרופא המטפל.

שמן הפצ’ולי שלנו איכותי וטהור ומתאים לשימוש קוסמטי על העור, בדילול מתאים בשמן נשא, משחה וכיוצא בזה.
ניתן להשתמש בשמן הפצ’ולי שלנו גם לשינוי הרגשה, מצב רוח ובישום באמצעות פיזור בחלל החדר במבער, מפזר אדים, טפטוף על בדים מתאימים (לבדוק שלא מכתים) וכן הלאה. 

שימושים שאנחנו אוהבים להמליץ עליהם לשמן פצ’ולי:

פצ’ולי :

 

מטרה : הרגעה עמוקה

שימוש : עיסוי כפות הרגליים עם שמן פצ’ולי מדולל בשמן נשא.

 

מטרה : הכנת בושם טבעי

שימוש : שימוש בחמאת שיאה עם כמה טיפות של שמן פצ’ולי. אפשר להוסיף כמה טיפות של שמן פרחוני נוסף (כמו גרניום או לבנדר). מריחה על העור במקומות הרצויים ליצירת ריח טוב. 

 

טיפול : טיפול ביתי בקמטים, אזורים אדמומיים ובעיות בעור הפנים.

שימוש : טיפה של שמן אתרי פצ’ולי מעורבבת עם הכמות היומית של קרם פנים, תעזור לטיפול בנושאים הנ”ל.

 

מטרה : הפגת מתח ועייפות

שימוש : עיסוי מצח, אחורי הצוואר ורקות עם שמן פצ’ולי ושמן מנטה מדוללים בשמן נשא.

הערה חשובה

חשוב לדעת, כל האמור כאן מבוסס באופן כללי על המקובל במסורת הרפואה הטבעית ובארומתרפיה. אנחנו לא טוענים לשום סגולה או פעולה רפואית ספיציפית בשמן הפצ’ולי שלנו, ורק משקפים את המיוחס לשמן פצ’ולי באופן כללי בספרות הטבעית. שמן הפצ’ולי אינו תרופה ולא נועד לטיפול בשום מצב רפואי. תמיד יש להתייעץ עם מומחה בתחום והרופא המטפל.

האם יש לכם אנליזות לשמן הפצ’ולי שלכם?

 

בוודאי. בכל פעם שאנחנו קונים כמות נוספת של שמן פצ’ולי מהספק שלנו, אנחנו דורשים אנליזה עדכנית לאצווה הספציפית שאנחנו עומדים לקבל, ולא מקבלים אותה בלי זה.

 

את האנליזה שנעשתה במעבדה על האצווה הספציפית הזו של שמן הפצ’ולי, אנחנו משווים לסטנדרט האיכות הגבוה שלנו. אם יש חריגה, אנחנו כמובן לא מאשרים את קבלת שמן הפצ’ולי. חוץ מבדיקה מדעית, אנחנו גם עורכים בדיקת חושית

של הניחוח, צבע ותחושה. יש לנו המון ניסיון עם שמנים אתריים וההחלטה לגבי האיכות המושלמת דורשת את זה. לפעמים האנליזה מעולה, אבל הניחוח לא מספיק טוב, או שיש בו ניחוחות לוואי או חוסר איזון יחסית לאופטימום של שמן פצ’ולי וזו גם יכולה להיות מבחינתינו סיבה שלא נאשר קבלה של אצווה מסויימת של שמן פצ’ולי.

 

מאחר והאנליזות משתנות כל הזמן והשאלות לגביהן די נדירות, אנחנו לא מנהלים מערכת שמעלה כל פעם את האנליזה הרלוונטית לאתר. אם חשוב לכם לראות את אנליזה המעודכנת, תוכלו לפנות אלינו ונשמח לשלוח לכם אותה.

 

ספקים

 

הספקים שלנו הם סוד מקצועי שמור שלנו, ומבחינתינו הם אחד הנכסים החשובים שלנו. אנחנו לא מעוניינים לחשוף אותם,

ואני מקווה שהטעמים מובנים. 

 

כששואלים אותנו מי הספק של שמן הפצ’ולי שלנו או שמן אחר לצורך העניין, בדרך כלל הרצון הוא לדעת שהוא הגיע ממקור

אמין ואיכותי. זו שאלה לחלוטין נכונה ולגיטימית. 

 

הנקודה היא שמאחר שאנחנו לא יכולים לחשוף את הספקים שלנו, מהסיבות האמורות למעלה, זה אומר שאתם צריכים להאמין בנו ולסמוך עלינו כשאנחנו בוחרים את הספקים ומעריכים את איכות השמנים. 

 

חשוב להבין שאמון לא נגמר בשם של הספק. 

חברה לא הגונה יכולה לספק לכם אנליזות לא נכונות, לטעון שהיא עובדת עם חברה איכותית ובפועל לקנות
ממנה רק כמות סימלית, לקנות שמנים איכותיים מספק אמין אבל למהול אותם בשמנים זולים או באלכוהול או בשמן צמחי. אלו רק כמה דוגמאות קטנות.

 

אנחנו קונים רק מספקים מאוד אמינים ואיכותיים ברמה הגבוהה, אנחנו מאוד מקצועיים לגבי הבדיקות שאנחנו עושים לשמנים לפני שהם נכנסים אלו ולא עושים שום רמאויות מהסוג שהוזכרו או אחרות. עכשיו זאת רק שאלה של אמון, אם אתם מאמינים שאנחנו ישרים או לא.

 

איך מדללים שמן אתרי פצ’ולי בשמן נשא או משחה?

 

הוראות לדילול שמן אתרי פצ’ולי הן כלל אצבע. הן תלויות בגיל, בשימוש ובהעדפה אישית.

התחילו מדילול נמוך, והעלו בהדרגה עד שתמצאו את מה שטוב לכם. הכמויות שאנחנו מציינים 

הן בדרך כלל המקסימום המומלץ.

 

באופן כללי 20 טיפות שמן פצ’ולי הן כ-1 מ”ל. 

 

ילדים:

 

לשימוש על הגוף ובאיזורים לא רגישים, עד 1% (20 טיפות שמן פצ’ולי ל-100 מ”ל שמן נשא או משחה, 10 טיפות שמן אתרי פצ’ולי ל-50 מ”ל שמן נשא או משחה, וכן הלאה)

 

לאיזור הפנים, עד 0.2% (4 טיפות שמן פצ’ולי ל-100 מ”ל שמן נשא או משחה, 2 טיפות שמן אתרי פצ’ולי ל-50 מ”ל שמן נשא או משחה)

 

מבוגרים:

 

לשימוש על הגוף ובאיזורים לא רגישים, עד 2% (40 טיפות שמן פצ’ולי ל-100 מ”ל שמן נשא או משחה, 20 טיפות שמן אתרי פצ’ולי ל-50 מ”ל שמן נשא או משחה, וכן הלאה)

 

לאיזור הפנים, עד 0.3% (6 טיפות שמן פצ’ולי ל-100 מ”ל שמן נשא או משחה, 3 טיפות שמן אתרי פצ’ולי ל-50 מ”ל שמן נשא או משחה)

 

 

100% שמן אתרי פצ’ולי אינדונזי טהור.

Pogostemon cablin (Patchuli) Oil

כמות ואריזה

שמן הפצ’ולי שלנו מגיע בבקבוק זכוכית כהה עם טפטפת.

השמן הפצ’ולי שלנו מגיע בשני גדלים: 10 או 100 מ”ל

מגיע באריזת קרטון 100% ממוחזר וניתן למחזור.

רישיון

ברישיון משרד הבריאות

מיוצר במיכל סבון טבעי בפיקוח משרד הבריאות ומכון התקנים התקנים הישראלי לתקן GMP לקוסמטיקה ISO 22716 – Good Manufacturing Practices for Cosmetics.

מיוצר במיכל סבון טבעי בפיקוח משרד הבריאות ומכון התקנים התקנים הישראלי לתקן GMP לקוסמטיקה ISO 22716 – Good Manufacturing Practices for Cosmetics.

שלום לכם! 

אני יודעת שלפני ההזמנה ממש חשוב לדעת כמה שיותר על מה הולך להיות. כמה זמן יקח לנו לארוז את ההזמנה? כמה זמן יקח לחברת השליחויות? האם אוכל להחזיר אם לא ארצה את המוצרים בסוף?

כדי שתרגישו הכי בטוחים איתנו, ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על משלוחים, החלפות והחזרות. הנתונים פה הם בטווחים של זמן, כי יש המון משתנים המשפיעים על זמן הגעת המשלוח, כמו מקום המגורים שלכם, העומס היחסי של ההזמנות אצלנו, העומס בחברת השליחים וגם היכולת של השליח להשיג אתכם על מנת למסור את החבילה, בין השאר. כל הזמנים שאנחנו מציינים פה הם ימי עסקים (ימי עבודה), ולא ימי שישי, שבת או חגים.

האריזה

אנחנו אורזים 95% מההזמנות בתוך 24 שעות מההזמנה, בתנאים רגילים (כשאין מבצע גדול או עומס חריג).

באופן כללי, אנחנו מצליחים לארוז 99% מההזמנות תוך 24-48 שעות מרגע סיום התשלום על ההזמנה והמעבר של ההזמנה לאריזה. תקבלו הודעות מאיתנו לכל אורך הדרך, וגם מיד כאשר נסיים לארוז את ההזמנה שלכם. תמיד יתכנו עיכובים נקודתיים אבל אנחנו ממש עושים הכול כדי שזה לא יקרה.

חברת השליחים

פה ההזמנה יוצאת מידינו לחברת השליחים. אנחנו בוחרים חברות מעולות, שמוסרות את החבילות במהירות וביעילות. ובכל זאת, בלוגיסטיקה כמו בלוגיסטיקה, דברים קורים. פקק לא שגרתי, קלקול ברכב, עומס חריג, שליח שלא תפס אותך או טעות בהקלדת הטלפון בהזמנה עלולים לגרום לעיכוב בלתי נמנע.

נקודת איסוף

חברת בוקס איט מצליחה למסור 80% מהחבילות לנקודת האיסוף תוך 24 שעות מהזמן שהחבילה יוצאת מאיתנו. 98% מהחבילות מגיעות נקודת איסוף האיסוף עד 3 ימי עסקים, והם מתחייבים לספק את החבילה בתוך 5 ימי עסקים לכל היותר.

שליח עד הבית

חברת HFD מצליחה למסור 95% מההזמנות יום למחרת האיסוף מאיתנו לערים ויישובים גדולים ומרכזיים. ההתחייבות שלהם היא לעד 3 ימי עסקים.

לגבי קיבוצים, מושבים, ואזורים מרוחקים כמו רמת הגולן, הערבה, יהודה ושומרון וכדומה, הם מתחייבים ל- 5 ימי עסקים. יש להם יום או מספר ימי הגעה לישוב בשבוע וזה מאוד תלוי איך זה מסתדר. למשל חבילה שנאספה מאיתנו ביום ראשון, תסופק לרוב למחרת אם יום הכניסה הוא יום שני. אבל אם יום הכניסה הוא יום חמישי, החבילה תסופק אז.

תקבלו הודעות SMS מחברות השליחויות עם עדכונים לגבי המשלוח והשליחים יתקשרו לתאם את ההגעה לפני שהם מגיעים.

מקרי קיצון

כאמור, בלוגיסטיקה תמיד יתכנו עיכובים לא צפויים או לא נמנעים, וייתכן שיגרם לכם עיכוב נדיר מאוד, מעבר לזמנים שציינו פה. אנחנו עושים הכול להתקרב ל-100% הצלחה, אבל תמיד יש את המקרה יוצא הדופן.

ושוב, בזמנים של עומס, לפני חגים או מבצעים ייתכנו עיכובים בזמני האספקה.

לגבי החזרות

במידה ויש רצון להחזיר אלינו מוצר ולבטל את העסקה, ניתן לשלוח אלינו את המוצר/ים סגורים, לא משומשים, תוך 30 יום מיום הרכישה ולקבל זיכוי כספי או קופון. במקרה של רגישות אנא צרו איתנו קשר וניתן לכם שירות ללא בלבולי מוח, לרוב ללא צורך במשלוח המוצר אלינו.

לגבי החלפות

במידה ותרצו להחליף מוצר, נשמח לעשות זאת, אך עלות המשלוח הלוך וחזור תהיה עליכם. על המוצר המוחלף להיות חדש, ללא שימוש, וניתן להחליף בתוך 30 יום מהקנייה.

אנחנו קמים בבוקר לתת לכם את חוויית השירות הכי טובה שרק יכולה להיות ומקווים שאתם תשמחו בה מאוד!

המון הערכה, מיכל והצוות.

 

תגובות

|
הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר.

תגובות

Secured By miniOrange