תהליך הייצור של המוצרים שלנו

אנחנו מייצרים שלוש סדרות עיקריות של מוצרים:

1) מוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים

כל קו מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח שלנו מיוצר פה, אצלנו, בעבודת יד מוקפדת. אנחנו מקפידים מאוד על איכות חומרי הגלם, שתהיה ברמה הגבוהה ביותר. המטרה, כמו בכל מוצרינו היא להציע מוצרי קוסמטיקה טבעית ברמה הגבוהה ביותר במחירים כמה שיותר נוחים והגיוניים.

קרמים בעבודת יד - ברמה הגבוהה ביותר

קרמים בעבודת יד – ברמה הגבוהה ביותר

לקטלוג מוצרי הטיפוח הטבעיים שלנו

 

2) סבונים מוצקים וסבונים נוזליים טבעיים

מזינים, ריחניים, מטפחים ומפנקים. הסבונים הטבעיים שלנו מכילים מגוון נפלא של מרכיבים טבעיים פעילים ושמנים אתריים טיפוליים. לכל אחד מהסבונים שלנו פעולה ייחודית, וכולם מהנים מאוד לשימוש יום יומי לאורך זמן.

סבון טבעי נפלא ומפנק

סבון טבעי נפלא ומפנק

צפי/ה במבחר הסבונים שלנו

 

3) שמנים אתריים

אנחנו מרגישים שארומתרפיה ואורח חיים טבעי הם שליחות. השמנים שלנו איכותיים ומוקפדים ברמות הגבוהות ביותר ואנו עושים הכל כדי להפיץ אותם אל הלקוח במחיר הנמוך ביותר.
אנחנו מייבאים בעצמנו את הרוב הגדול של השמנים האתריים שלנו בכמויות גדולות יחסית. כמו כן, המוצרים מגיעים ישירות מאיתנו אליכם בלי הרבה ידיים באמצע (שכל אחד מוסיף עוד כמה עשרות אחוזים למחיר) – מה שמסביר את האיכות הגבוהה בלי פשרות והמחיר הנמוך והנוח.

 

שמנים אתריים באיכות גבוהה ומחיר נמוך

שמנים אתריים באיכות הגבוהה ביותר

לקטלוג השמנים האתריים שלנו ופרטים נוספים

תהליך הייצור  – מבט באמת ומקרוב

כל המוצרים שלנו עשויים בתהליכים מסורתיים של עבודת יד במנות קטנות. זו הדרך היחידה להשיג את מגע הקסם של יד אוהבת. זה כמו שעוגה ממפעל גדול, מושקעת ומיוח"צנת ככל שתהיה, לעולם לא תהיה אותו דבר כמו עוגה מקונדיטוריה מקומית ואוהבת.