מסכת הזנה ארומתרפית לשיער עם חמאת שיאה, קקאו, וחוחובה אורגנית

מה עובר על השיער שלנו! שמש, מים, רוח והכי גרוע, מוצרי טיפוח לשיער שממש לא עושים טוב לבריאות השיער.

מסכת ההזנה שלנו נועדה לתת לשיער שלכם מנה הגונה של הזנה טבעית ובריאות. בחרנו במיוחד בהרכב מנצח של חומרי גלם משובחים בתוספת שמנים אתריים שמבריאים ומטפחים את השיער. המסכה מאוד מרוכזת בחומרים מזינים ופעילים ויש צורך בכמות קטנה מאוד בכל פעם על מנת ליצור אפקט הזנה וחיזוק גדול, היוצר הרמוניה של בריאות לשיער ולקרקפת.

60.00

100 מ"ל | במלאי
  • להזמנות מעל 85.00 ₪
  • חומרי גלם סופר איכותיים
  • לא נוסה על בע׳׳ח
  • מפעל אקולוגי בחשמל סולרי
  • ללא פארבנים, SLS וכימיקלים מזיקים
מחיר ל100 מ"ל\גרם :₪60

תיאור

המסכה לשיער שלנו 100% צמחית, ואיכותית ביותר. זה אומר שכל החומרים, כולל הכל (חוץ מהמים, כמובן) מגיעים ממקור צמחי, איכותי וטבעי – ולא כימי.

זה הישג עצום, שכמעט ולא קיים בעולם הקוסמטיקה הטבעית! זה אומר, למשל, שאת החומרים שמונעים את הקלקול של המסכה אנחנו מייבאים במיוחד מחברה גרמנית שמובילה את תחום השימור הטבעי בעולם – וזה עולה הרבה יותר ממשמרים אחרים שמקובלים בקוסמטיקה טבעית. אבל זה שווה את זה – כי זה אומר שכל המסכה צמחית, בטוחה, ובריאה.

המסכה מזינה, מאזנת ותורמת לבריאות השיער, וכך עוזרת במניעת נשירה, עיבוי וחיזוק שורשי השיער.

 

תוקף

18 חודשים מיום היצור, 6 חודשים מיום הפתיחה (PAO).

גודל ואריזה

100 מ"ל בבקבוק airless איכותי.

רשיון

ברשיון משרד הבריאות.

 

– English Description

Natural Hair Mask with Cocoa butter, Organic Shea butter and Organic Jojoba oil

Our magical natural hair mask is designed to make your hair look and feel so much better – naturally! It is composed of carefully selected, extremely high-quality ingredients. It leaves your hair softer and healthier, with a noticeable shine and “character” – a “What have you done to your hair – it looks amazing!” effect. It has gotten .hundreds of rave reviews in Israel – we can’t wait to hear what you think

 How to use our hair mask

This is not a typical hair mask. It is very high quality, and you need to use much less than you’d think. The best way to use it is after the shower. while your hair is still moist, apply a teaspoon amount and massage it gently into the roots of your hair. Then comb it from the roots all the way to the ends of the hair. There is no need to rinse it out.

אפשר להשתמש במסכה לשיער שלנו בכמה דרכים. הבחירה תהיה לרוב לפי סוג השיער, המטרה שאנחנו רוצים להשיג וזמן ההתעסקות הרצוי. ההמלצה היא לשים תמיד את הכמות הכי קטנה שנראה שתספיק, ואז – אם לא מספיק – להוסיף עוד.

  1. החלפת מרכך שיער במסכת ההזנה לשיער: אפשר, במקום מרכך שיער, לצאת מהמקלחת אחרי חפיפה, ועל שיער לח לשים מעט מסכה ולסרק לתוך השיער, מהשורשים ועד לקצוות. במקרה הזה, לרוב לא שוטפים את המסכה והיא נשארת ונספגת לאט לאט לתוך השערות ומזינה אותן. מומלץ לילדים ממש, וגם לשיער יבש מאוד, מתולתל ו/או קצר.
  2. הזנה של הקרקפת ו/או השורשים בחומרים טובים: במקרה זה, על שיער לח (תמיד עדיף), מעסים כמות קטנה של מסכה לתוך הקרקפת ו/או הקצוות. משאירים לפחות ½ שעה, אפשר גם יותר בשמחה, ואז שוטפים.
  3. טיפול והזנה בשיער יבש, מתולתל ו/או עבה. במקרה זה, כדאי לשים כמות מעט גדולה יותר (שוב, להתחיל ממעט ולהוסיף כמה שהשיער צריך), לעסות, לסרק את השיער ולהשאיר, ללא שטיפה.

חשוב לשים לב

שיער דק, דליל ו/או חלק ישמחו לכמות קטנה של מסכה, שפריץ אחד, על הקצוות בדרך כלל, אולי מעט על הקרקפת. בדרך כלל לא יהיה צורך ביותר. פעם ביום או פעם בשבוע, לפי הצורך. אם יש הרגשה של כבדות על השיער, זה סימן לשים פחות או שאולי אין צורך בכלל.

שיער עבה, מתולתל ו/או יבש ישמחו לכמות גדולה יותר של מסכת הזנה, והנסיון מלמד שרבות משאירות אותו על השיער ללא שטיפה ורק מחדשות את הטיפול אחת לכמה ימים.

קרקפת שומנית ו/או שיער שומני בדרך כלל לא יצטרכו כלל שימוש במסכה זו והיא תהיה להם שומנית מדי.

האם המסכה הארומתרפית לשיער מתאימה לשיער שעבר החלקה?

המסכה לשיער אינה מכילה מלחים ולכן היא בהחלט יכולה להתאים לשיער שעבר החלקה.

 

האם ניתן להשאיר את המסכה על השיער ללא שטיפה?

השימוש במסכה מאוד תלוי בסוג השיער ומה המטרה. ניתן להשאיר את המסכה על השיער ללא שטיפה בעיקר בשיער יבש או מתולתל ו/או עבה.

שיער דק, דליל או חלק, פחות יהנה משימוש כזה. פירוט רחב יותר על הוראות שימוש והתאמה לסוגי שיער שונים נמצא בהוראות השימוש.

 

האם מסכת ההזנה לשיער מסייעת לשיער באקלים יבש?

חומרי הגלם שבמסכה לשיער מסייעים לשיער להיות רך, חיוני ויפה באקלים הישראלי. הוא שומר על השיער מנזקי שמש ויובש, ועוזר לו להיות בריא וקורן יותר. 

 

האם החומרים שבמסכת ההזנה לשיער חודרים לשערה או רק מצפים אותה?

החומרים שבמסכת ההזנה לשיער חודרים לתוך השערה ומזינים אותה לעומק. הפעולה מעמיקה יותר ככל שמשאירים את המסכה על השיער זמן רב יותר. 

 

האם זה לא שורף את השיער כשיוצאים לשמש מרוחים בשמן?

כשיוצאים מרוחים בשמן אולי כן, אבל המסכה הארומתרפית לשיער שלנו היא בעצם קרם מאוד עשיר, כלומר איחוד של שמן ומים. אין איתה כלל בעיה ביציאה לשמש לאחר השימוש בה.

 

האם להשתמש גם במסכה וגם במרכך, באחד מהם? מה לבחור?

ניתן להשתמש במקביל או רק באחד מהם, תלוי בצורך שלך. במרכך משתמשים במקלחת לצורך התרת קשרים, והוא נשטף מיד. המסכה יכולה להתיר קשרים, אבל היא גם מזינה לעומק ונותנת לחות וברק, בריאות ושמחה לשיער, הרבה יותר ממרכך לשיער. 

 

יש לי שיער דק. מה ההמלצה שלכם לשימוש?

ההמלצה לשיער דק, היא לדלל חצי כמות מסכה וחצי כמות מים במיכל שפריצר, לנער ולהתיז על השיער. זה הופך אותה לעדינה יותר, פחות כבדה על השיער, ומתאימה לשיער דק שזקוק לממש מעט חומר.

 

עלות המסכה יקרה ביחס לכמות שלה, איך זה מסתדר?

המסכה מאוד מרוכזת בחומרים מזינים ופעילים ויש צורך בכמות קטנה מאוד בכל פעם על מנת ליצור אפקט הזנה וחיזוק גדול. כדי לא להתפשר על איכותה, השקענו בה בחומרים יקרים ולכן מחירה גבוה יותר יחסית למוצרים אחרים שלנו. אנחנו מאמינים בה וחושבים שהמחיר שלה מוצדק והוגן. 

 

יש לי נשירת שיער האם מסכת ההזנה לשיער שלכם תעזור לי?

המסכה הארומתרפית שלנו לשיער מזינה, מאזנת ותורמת לבריאות השיער. כיון שכך, היא יכולה לסייע במניעת נשירה, עיבוי וחיזוק שורשי השיער, אך היא לא טיפולית לעניין זה ולא נוכל להבטיח שהיא אכן תעצור נשירת שיער, בעיקר משום שהסיבות לנשירת שיער הן רבות, ולפעמים פנימיות או נפשיות ובאלה המסכה לא תטפל. 

 

רכיבים (הכל כולל הכל)

מים מזוקקים, מיץ אלוורה אורגני, שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה, חמאת קוקוס אורגנית בכבישה קרה, מסמיך המופק משמנים צמחיים טבעיים, גליצרין צמחי, תמציות שימור צמחיות, מתחלב המופק ממקורות צמחיים מתחדשים, חמאת שיאה אורגנית, תמצית לחות (מבוססת קליסטול טבעי שמופק מעצים מזן מיוחד), מתחלב 100% טבעי המופק מפחמימות טבעיות (כמו שורש הYuca) ושמנים (כמו קוקוס), שמן חוחובה אורגני בכבישה קרה, חמאת קקאו, תמצית לחות ושימור המופקת מגליצרין שמן קוקוס, חלבון שיבולת שועל, שמן אתרי לבנדין, חומצת לימון, שמן אתרי הדס, גואר גאם, שמן אתרי רוזמרין, ויטמין E צמחי, שמן אתרי גרניום, שמן אתרי פצ'ולי, שמן אתרי ברוש, שמן אתרי ארז.

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Cetyl Alcohol, Glycerin, Glycerin & Aqua & Sodium Levulinate & Sodium Anisate, Cetearyl Alcohol & Cocoglucoside, Butyrospermum Parkii Butter, Xylitylglucoside & Anhydroxylitol & Xylitol, C14-22 Alcohols (and) C12-20 Alkyl Glucoside, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Glyceryl Caprylate, Hydrolysed Oat Protein, Lavandula Hybrida Oil, Guar Gum, Myrtus Communis Oil, Tocopherol & Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Citric Acid, Pelargonium Graveolens Oil, Pogostemon Cablin Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil.

 

שלום לכם! 

 

אני יודעת שלפני ההזמנה ממש חשוב לדעת כמה שיותר על מה הולך להיות. כמה זמן יקח לנו לארוז את ההזמנה? כמה זמן יקח לחברת השליחויות? האם אוכל להחזיר אם לא ארצה את המוצרים בסוף?

כדי שתרגישו הכי בטוחים איתנו, ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על משלוחים, החלפות והחזרות. הנתונים פה הם בטווחים של זמן, כי יש המון משתנים המשפיעים על זמן הגעת המשלוח, כמו מקום המגורים שלכם, העומס היחסי של ההזמנות אצלנו, העומס בחברת השליחים וגם היכולת של השליח להשיג אתכם על מנת למסור את החבילה, בין השאר. כל הזמנים שאנחנו מציינים פה הם ימי עסקים (ימי עבודה), ולא ימי שישי, שבת או חגים.

האריזה

 

אנחנו אורזים 95% מההזמנות בתוך 24 שעות מההזמנה, בתנאים רגילים (כשאין מבצע גדול או עומס חריג).

 

באופן כללי, אנחנו מצליחים לארוז 99% מההזמנות תוך 24-48 שעות מרגע סיום התשלום על ההזמנה והמעבר של ההזמנה לאריזה. תקבלו הודעות מאיתנו לכל אורך הדרך, וגם מיד כאשר נסיים לארוז את ההזמנה שלכם. תמיד יתכנו עיכובים נקודתיים אבל אנחנו ממש עושים הכול כדי שזה לא יקרה.

 

חברת השליחים

 

פה ההזמנה יוצאת מידינו לחברת השליחים. אנחנו בוחרים חברות מעולות, שמוסרות את החבילות במהירות וביעילות. ובכל זאת, בלוגיסטיקה כמו בלוגיסטיקה, דברים קורים. פקק לא שגרתי, קלקול ברכב, עומס חריג, שליח שלא תפס אותך או טעות בהקלדת הטלפון בהזמנה עלולים לגרום לעיכוב בלתי נמנע.

 

נקודת איסוף

 

חברת בוקס איט מצליחה למסור 80% מהחבילות לנקודת האיסוף תוך 24 שעות מהזמן שהחבילה יוצאת מאיתנו. 98% מהחבילות מגיעות נקודת איסוף האיסוף עד 3 ימי עסקים, והם מתחייבים לספק את החבילה בתוך 5 ימי עסקים לכל היותר. 

 

שליח עד הבית

 

חברת HFD מצליחה למסור 95% מההזמנות יום למחרת האיסוף מאיתנו לערים ויישובים גדולים ומרכזיים. ההתחייבות שלהם היא לעד 3 ימי עסקים. 

 

לגבי קיבוצים, מושבים, ואזורים מרוחקים כמו רמת הגולן, הערבה, יהודה ושומרון וכדומה, הם מתחייבים ל- 5 ימי עסקים. יש להם יום או מספר ימי הגעה לישוב בשבוע וזה מאוד תלוי איך זה מסתדר. למשל חבילה שנאספה מאיתנו ביום ראשון, תסופק לרוב למחרת אם יום הכניסה הוא יום שני. אבל אם יום הכניסה הוא יום חמישי, החבילה תסופק אז.

תקבלו הודעות SMS מחברות השליחויות עם עדכונים לגבי המשלוח והשליחים יתקשרו לתאם את ההגעה לפני שהם מגיעים. 

 

מקרי קיצון

 

כאמור, בלוגיסטיקה תמיד יתכנו עיכובים לא צפויים או לא נמנעים, וייתכן שיגרם לכם עיכוב נדיר מאוד, מעבר לזמנים שציינו פה. אנחנו עושים הכול להתקרב ל-100% הצלחה, אבל תמיד יש את המקרה יוצא הדופן.

 

ושוב, בזמנים של עומס, לפני חגים או מבצעים ייתכנו עיכובים בזמני האספקה. 

 

לגבי החזרות

 

במידה ויש רצון להחזיר אלינו מוצר ולבטל את העסקה, ניתן לשלוח אלינו את המוצר/ים סגורים, לא משומשים, תוך 30 יום מיום הרכישה ולקבל זיכוי כספי או קופון. במקרה של רגישות אנא צרו איתנו קשר וניתן לכם שירות ללא בלבולי מוח, לרוב ללא צורך במשלוח המוצר אלינו. 

 

לגבי החלפות

במידה ותרצו להחליף מוצר, נשמח לעשות זאת, אך עלות המשלוח הלוך וחזור תהיה עליכם. על המוצר המוחלף להיות חדש, ללא שימוש, וניתן להחליף בתוך 30 יום מהקנייה.

אנחנו קמים בבוקר לתת לכם את חוויית השירות הכי טובה שרק יכולה להיות ומקווים שאתם תשמחו בה מאוד!

המון הערכה, מיכל והצוות.

 

 

 

 

תגובות

|
הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובות