שמן אתרי לבנדר

שמן אתרי לבנדר טהורLavandula angustifolia

שמן אתרי לבנדר אמיתי ואיכותי, עם ניחוח פרחוני, חזק ומאוזן. משמח, ומאיר את החדר ואת היום. לשמן לבנדר מגוון גדול של תכונות מופלאות על פי הרפואה הארומתרפית. טהור ובאיכות גבוהה, שמן הלבנדר שלנו מתאים למגוון שימושים נרחב, כולל שימוש על העור בדילול מתאים.

אנחנו מרגישים שארומתרפיה ואורח חיים טבעי הם שליחות. לכן אנחנו עושים הכול כדי ששמן הלבנדר הנפלא והאיכותי ביותר יהיה זמינים לכל מי שרק רוצה במחיר נוח. שמן הלבנדר שלנו איכותי ומוקפד ברמות הגבוהות ביותר.

בקיצור נמרץ (יש עוד פרטים תחת “הוראות שימוש”) מקובל ששמן לבנדר:

 • שמן לבנדר הוא אנטי-דלקתי ואנטי בקטריאלי
 • שמן לבנדר עוזר מאוד עם פצעים, שפשפופים וחתכים (לא פתוחים) בעור
 • שמן לבנדר עוזר עם אקנה ופצעונים
 • שמן לבנדר משפר את מצב רוח ועוזר להתרומם מדכדוך
 • שמן לבנדר עוזר להרגע, מפחית סטרס ועוזר להרדם
 • שמן לבנדר עוזר במקרים של צינון ושיעול

35.00227.00

10 ml | במלאי
 • להזמנות מעל 85.00 ₪
 • חומרי גלם סופר איכותיים
 • לא נוסה על בע׳׳ח
 • מפעל אקולוגי בחשמל סולרי
 • ללא פארבנים, SLS וכימיקלים מזיקים
מחיר ל100 מ"ל\גרם :₪350

תיאור

איכות שמן הלבנדר שלנו

זו באמת השאלה הראשונה והחשובה ביותר שיש לשאול כאשר קונים שמנים אתריים, ובפרט שמן לבנדר, כי בעיות של זיופים ואיכות ירודה נפוצות מאוד.

חשוב לנו להבהיר שהמחיר הנוח מאוד של שמן הלבנדר שלנו הוא לא בגלל איכות ירודה – חס ושלום!

איך אנחנו מאפשרים את זה?

 1. אנחנו משתמשים בשמנים אתריים סופר איכותיים בכמויות גדולות מאוד לייצור המוצרים שלנו. זה מאפשר לנו לייבא בעצמנו – מספקים איכותיים ביותר ובעלי שם עולמי – את הרוב הגדול של השמנים האתריים שלנו בכמויות גדולות. לכן, אנחנו מקבלים הנחת כמות משמעותית, שאותה אנחנו חולקים איתכם.
 2. המוצרים מגיעים ישירות מאיתנו אליכם בלי הרבה “ידיים” באמצע (כשכל גורם באמצע מוסיף עוד כמה עשרות אחוזים למחיר) – מה שמסביר את היכולת שלנו לאפשר לכם איכות מיטבית במחיר הוגן וסביר.
 3. אנחנו מאמינים ששמנים אתריים טהורים ואיכותיים זו שליחות – ולכן מוכנים להרוויח פחות, כדי שהמחיר יהיה נגיש לכמה שיותר אנשים.

לפעמים יש מישהו שנדמה שיש לו הכול. ככה אנחנו מרגישים לגבי שמן הלבנדר שלנו. לבנדר הוא ללא ספק השמן הכי שימושי והכי יעיל שיש בין השמנים האתריים. עד כדי כך שאם תשאלו אותנו – ואת רוב מי שבתחום – איזה שמן היו בוחרים אם זה השמן היחיד שיהיה להם – זה היה לבנדר.

למה? לבנדר הוא שמן רב שימושי, בעל השפעות נפלאות על הנפש, העור ומערכת החיסון והעיכול. בנוסף – ואולי הכי חשוב – יש לו ניחוח פרחוני, עמוק ומאוזן – אחד האהובים ביותר מכל השמנים. קלאסיקה.

שמן הלבנדר שלנו:

 • איכותי. שמן אתרי המופק ברמה גבוהה ביותר.
 • טהור. אינו מהול, אינם מדולל.
 • אמיתי. לא עשוי מחומרי הריח הסינתטיים הזולים.

תהליך הפקת שמן הלבנדר

זיקוק באדים

ארץ הפקת שמן הלבנדר שלנו

בולגריה

הערה חשובה

חשוב לדעת, כל האמור כאן מבוסס באופן כללי על המקובל במסורת הרפואה הטבעית ובארומתרפיה. אנחנו לא טוענים לשום סגולה או פעולה רפואית ספיציפית בשמן הלבנדר שלנו, ורק משקפים את המיוחס לשמן לבנדר באופן כללי בספרות הטבעית. שמן הלבנדר אינו תרופה ולא נועד לטיפול בשום מצב רפואי. תמיד יש להתייעץ עם מומחה בתחום והרופא המטפל.

שמן הלבנדר שלנו איכותי וטהור ומתאים לשימוש קוסמטי על העור, בדילול מתאים בשמן נשא, משחה וכיוצא בזה.
ניתן להשתמש בשמן הלבנדר שלנו גם לשינוי הרגשה, מצב רוח ובישום באמצעות פיזור בחלל החדר במבער, מפזר אדים, טפטוף על בדים מתאימים (לבדוק שלא מכתים) וכן הלאה. 

שימושים שאנחנו אוהבים להמליץ עליהם לשמן לבנדר:

מטרה : הרחקת יתושים
שימוש : הכנת שמן עיסוי עם לבנדר ועשב לימון ומריחה על הגוף בדילול המומלץ

 

מטרה : טיפול בעקיצות, כוויות, גירוי (כמו מסירפד)

שימוש : מריחת שמן עיסוי שקדים של סבון מיכל עם לבנדר על העור

 

מטרה : כאב ראש
שימוש : עיסוי הרקות עם שמן לבנדר מדולל

 

מטרה : הרגעה עמוקה
שימוש : כמה טיפות של לבנדר על נייר טישו ונשימתם נעמוקה. נידוף לבנדר בחלל החדר ע”י מבער

 

מטרה : כפות רגליים עייפות ונפוחות (כמו אחרי טיסה או מסע)

שימוש : עיסוי עם בד לח ועליו 5 טיפות לבנדר, או עם שמן לבנדר מדולל. 

הערה חשובה

חשוב לדעת, כל האמור כאן מבוסס באופן כללי על המקובל במסורת הרפואה הטבעית ובארומתרפיה. אנחנו לא טוענים לשום סגולה או פעולה רפואית ספיציפית בשמן הלבנדר שלנו, ורק משקפים את המיוחס לשמן לבנדר באופן כללי בספרות הטבעית. שמן הלבנדר אינו תרופה ולא נועד לטיפול בשום מצב רפואי. תמיד יש להתייעץ עם מומחה בתחום והרופא המטפל.

האם יש לכם אנליזות לשמן הלבנדר שלכם?

 

בוודאי. בכל פעם שאנחנו קונים כמות נוספת של שמן לבנדר מהספק שלנו, אנחנו דורשים אנליזה עדכנית לאצווה הספציפית שאנחנו עומדים לקבל, ולא מקבלים אותה בלי זה.

 

את האנליזה שנעשתה במעבדה על האצווה הספציפית הזו של שמן הלבנדר, אנחנו משווים לסטנדרט האיכות הגבוה שלנו. אם יש חריגה, אנחנו כמובן לא מאשרים את קבלת שמן הלבנדר. חוץ מבדיקה מדעית, אנחנו גם עורכים בדיקת חושית

של הניחוח, צבע ותחושה. יש לנו המון ניסיון עם שמנים אתריים וההחלטה לגבי האיכות המושלמת דורשת את זה. לפעמים האנליזה מעולה, אבל הניחוח לא מספיק טוב, או שיש בו ניחוחות לוואי או חוסר איזון יחסית לאופטימום של שמן לבנדר וזו גם יכולה להיות מבחינתינו סיבה שלא נאשר קבלה של אצווה מסויימת של שמן לבנדר.

 

מאחר והאנליזות משתנות כל הזמן והשאלות לגביהן די נדירות, אנחנו לא מנהלים מערכת שמעלה כל פעם את האנליזה הרלוונטית לאתר. אם חשוב לכם לראות את אנליזה המעודכנת, תוכלו לפנות אלינו ונשמח לשלוח לכם אותה.

 

ספקים

 

הספקים שלנו הם סוד מקצועי שמור שלנו, ומבחינתינו הם אחד הנכסים החשובים שלנו. אנחנו לא מעוניינים לחשוף אותם,

ואני מקווה שהטעמים מובנים. 

 

כששואלים אותנו מי הספק של שמן הלבנדר שלנו או שמן אחר לצורך העניין, בדרך כלל הרצון הוא לדעת שהוא הגיע ממקור

אמין ואיכותי. זו שאלה לחלוטין נכונה ולגיטימית. 

 

הנקודה היא שמאחר שאנחנו לא יכולים לחשוף את הספקים שלנו, מהסיבות האמורות למעלה, זה אומר שאתם צריכים להאמין בנו ולסמוך עלינו כשאנחנו בוחרים את הספקים ומעריכים את איכות השמנים. 

 

חשוב להבין שאמון לא נגמר בשם של הספק. 

חברה לא הגונה יכולה לספק לכם אנליזות לא נכונות, לטעון שהיא עובדת עם חברה איכותית ובפועל לקנות
ממנה רק כמות סימלית, לקנות שמנים איכותיים מספק אמין אבל למהול אותם בשמנים זולים או באלכוהול או בשמן צמחי. אלו רק כמה דוגמאות קטנות.

 

אנחנו קונים רק מספקים מאוד אמינים ואיכותיים ברמה הגבוהה, אנחנו מאוד מקצועיים לגבי הבדיקות שאנחנו עושים לשמנים לפני שהם נכנסים אלו ולא עושים שום רמאויות מהסוג שהוזכרו או אחרות. עכשיו זאת רק שאלה של אמון, אם אתם מאמינים שאנחנו ישרים או לא.

 

איך מדללים שמן אתרי לבנדר בשמן נשא או משחה?

 

הוראות לדילול שמן אתרי לבנדר הן כלל אצבע. הן תלויות בגיל, בשימוש ובהעדפה אישית.

התחילו מדילול נמוך, והעלו בהדרגה עד שתמצאו את מה שטוב לכם. הכמויות שאנחנו מציינים 

הן בדרך כלל המקסימום המומלץ.

 

באופן כללי 20 טיפות שמן לבנדר הן כ-1 מ”ל. 

 

ילדים:

 

לשימוש על הגוף ובאיזורים לא רגישים, עד 1% (20 טיפות שמן לבנדר ל-100 מ”ל שמן נשא או משחה, 10 טיפות שמן אתרי לבנדר ל-50 מ”ל שמן נשא או משחה, וכן הלאה)

 

לאיזור הפנים, עד 0.2% (4 טיפות שמן לבנדר ל-100 מ”ל שמן נשא או משחה, 2 טיפות שמן אתרי לבנדר ל-50 מ”ל שמן נשא או משחה)

 

מבוגרים:

 

לשימוש על הגוף ובאיזורים לא רגישים, עד 2% (40 טיפות שמן לבנדר ל-100 מ”ל שמן נשא או משחה, 20 טיפות שמן אתרי לבנדר ל-50 מ”ל שמן נשא או משחה, וכן הלאה)

 

לאיזור הפנים, עד 0.3% (6 טיפות שמן לבנדר ל-100 מ”ל שמן נשא או משחה, 3 טיפות שמן אתרי לבנדר ל-50 מ”ל שמן נשא או משחה)

 

100% שמן אתרי לבנדר בולגרי High-altitude טהור.

Lavandula angustifolia (Lavender) Oil

כמות ואריזה

שמן הלבנדר שלנו מגיע בבקבוק זכוכית כהה עם טפטפת.

השמן הלבנדר שלנו מגיע בשני גדלים: 10 או 100 מ”ל

מגיע באריזת קרטון 100% ממוחזר וניתן למחזור.

רישיון

ברישיון משרד הבריאות

מיוצר במיכל סבון טבעי בפיקוח משרד הבריאות ומכון התקנים התקנים הישראלי לתקן GMP לקוסמטיקה ISO 22716 – Good Manufacturing Practices for Cosmetics.

שלום לכם! 

 

אני יודעת שלפני ההזמנה ממש חשוב לדעת כמה שיותר על מה הולך להיות. כמה זמן יקח לנו לארוז את ההזמנה? כמה זמן יקח לחברת השליחויות? האם אוכל להחזיר אם לא ארצה את המוצרים בסוף?

כדי שתרגישו הכי בטוחים איתנו, ריכזנו עבורכם כל מה שחשוב לדעת על משלוחים, החלפות והחזרות. הנתונים פה הם בטווחים של זמן, כי יש המון משתנים המשפיעים על זמן הגעת המשלוח, כמו מקום המגורים שלכם, העומס היחסי של ההזמנות אצלנו, העומס בחברת השליחים וגם היכולת של השליח להשיג אתכם על מנת למסור את החבילה, בין השאר. כל הזמנים שאנחנו מציינים פה הם ימי עסקים (ימי עבודה), ולא ימי שישי, שבת או חגים.

האריזה

 

אנחנו אורזים 95% מההזמנות בתוך 24 שעות מההזמנה, בתנאים רגילים (כשאין מבצע גדול או עומס חריג).

 

באופן כללי, אנחנו מצליחים לארוז 99% מההזמנות תוך 24-48 שעות מרגע סיום התשלום על ההזמנה והמעבר של ההזמנה לאריזה. תקבלו הודעות מאיתנו לכל אורך הדרך, וגם מיד כאשר נסיים לארוז את ההזמנה שלכם. תמיד יתכנו עיכובים נקודתיים אבל אנחנו ממש עושים הכול כדי שזה לא יקרה.

 

חברת השליחים

 

פה ההזמנה יוצאת מידינו לחברת השליחים. אנחנו בוחרים חברות מעולות, שמוסרות את החבילות במהירות וביעילות. ובכל זאת, בלוגיסטיקה כמו בלוגיסטיקה, דברים קורים. פקק לא שגרתי, קלקול ברכב, עומס חריג, שליח שלא תפס אותך או טעות בהקלדת הטלפון בהזמנה עלולים לגרום לעיכוב בלתי נמנע.

 

נקודת איסוף

 

חברת בוקס איט מצליחה למסור 80% מהחבילות לנקודת האיסוף תוך 24 שעות מהזמן שהחבילה יוצאת מאיתנו. 98% מהחבילות מגיעות נקודת איסוף האיסוף עד 3 ימי עסקים, והם מתחייבים לספק את החבילה בתוך 5 ימי עסקים לכל היותר.

 

שליח עד הבית

 

חברת HFD מצליחה למסור 95% מההזמנות יום למחרת האיסוף מאיתנו לערים ויישובים גדולים ומרכזיים. ההתחייבות שלהם היא לעד 3 ימי עסקים.

 

לגבי קיבוצים, מושבים, ואזורים מרוחקים כמו רמת הגולן, הערבה, יהודה ושומרון וכדומה, הם מתחייבים ל- 5 ימי עסקים. יש להם יום או מספר ימי הגעה לישוב בשבוע וזה מאוד תלוי איך זה מסתדר. למשל חבילה שנאספה מאיתנו ביום ראשון, תסופק לרוב למחרת אם יום הכניסה הוא יום שני. אבל אם יום הכניסה הוא יום חמישי, החבילה תסופק אז.

תקבלו הודעות SMS מחברות השליחויות עם עדכונים לגבי המשלוח והשליחים יתקשרו לתאם את ההגעה לפני שהם מגיעים.

 

מקרי קיצון

 

כאמור, בלוגיסטיקה תמיד יתכנו עיכובים לא צפויים או לא נמנעים, וייתכן שיגרם לכם עיכוב נדיר מאוד, מעבר לזמנים שציינו פה. אנחנו עושים הכול להתקרב ל-100% הצלחה, אבל תמיד יש את המקרה יוצא הדופן.

 

ושוב, בזמנים של עומס, לפני חגים או מבצעים ייתכנו עיכובים בזמני האספקה.

 

לגבי החזרות

 

במידה ויש רצון להחזיר אלינו מוצר ולבטל את העסקה, ניתן לשלוח אלינו את המוצר/ים סגורים, לא משומשים, תוך 30 יום מיום הרכישה ולקבל זיכוי כספי או קופון. במקרה של רגישות אנא צרו איתנו קשר וניתן לכם שירות ללא בלבולי מוח, לרוב ללא צורך במשלוח המוצר אלינו.

לגבי החלפות

במידה ותרצו להחליף מוצר, נשמח לעשות זאת, אך עלות המשלוח הלוך וחזור תהיה עליכם. על המוצר המוחלף להיות חדש, ללא שימוש, וניתן להחליף בתוך 30 יום מהקנייה.

אנחנו קמים בבוקר לתת לכם את חוויית השירות הכי טובה שרק יכולה להיות ומקווים שאתם תשמחו בה מאוד!

המון הערכה, מיכל והצוות.

תגובות

|
הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר.

תגובות

Secured By miniOrange