נתינה חזרה לחברה

איך הופכים את הכוח הגדול של עסק למנוע לעזרה לאחרים?

לעסקים יש המון כוח. יחסית לבני אדם פרטיים עובר דרכם הרבה כסף והם באים במגע עם הרבה אנשים וארגונים.

אנחנו מאמינים שאת הכוח הזה אפשר וצריך לרתום לצורך עשיית טוב משמעותי – לא רק כמס שפתיים שיווקי.

אנחנו משקיעים המון מחשבה, משאבים וכוח כדי לגרום לדברים טובים לקרות באמצעות העסק.

כבר מספר שנים ברציפות שאנו זוכים להפעיל מודל שאנחנו קוראים לו “קמחה דפסחא – מתנות שעוזרות”. לקראת פסח, אנחנו יוצאים במבצע שבו אתם הלקוחות מקבלים 10% הנחה ו10% אחוז נוספים הולכים לקניית מוצרים לחג למשפחות נזקקות באזור הצפון (שהוא האזור המקומי שלנו).

אנחנו אוספים את התרומות וממנה קונים כמות מרשימה של מוצרי מזון בסיסיים ובריאים ומחלקים למשפחות מעוטות יכולת בקהילה לקראת הפסח.

בראש השנה, כבר כמה שנים, אנחנו יוצאים במבצע של להתחיל מחדש ומגייסים כספים לתרומה לעמותות או ארגונים שעוסקים במתן עזרה להתחלה מחדש אחרי משבר. זה מבצע מרגש מאוד ונעשו פרוייקטים מרגשים בעקבות היוזמה הזו (אפשר לראות בעמוד הפייסבוק שלנו לאורך השנה).

בטו’ בשבט אנחנו יוצאים במבצע דומה, שבו יש הנחה ללקוחות וצבירת כסף בקרן טו’ בשבט שמטרתה לתמוך ביוזמות שעוסקות באיכות הסביבה.

מעבר לזה, כל חבר צוות אצלנו עם ותק של יותר מחצי שנה, מקבל את הזכות לתרום 1000 ש”ח למשפחה שהוא מכיר (ואם לא, אנחנו מצוותים אותו למשפחה) שזקוקה לכסף הזה ברמה חודשית כדי להתקיים. זו תרומה אדירה לקהילה הקרובה שלנו ואנחנו שמחים בזה מאוד.

כל חודש אנחנו תורמים מוצרים שלנו לארגונים ועמותות שמבקשות תרומות. לפעמים זה עבור חלוקה לצוותים מתנדבים בעמותות, או לחולים או קשישים. הדר אצלנו מרכזת את התרומות לפי תקציב שיש לה וזו עוד דרך לתת.

זו זכות גדולה שאנחנו מרגישים, להיות בצד הנותן והתומך. מי ייתן ונזכה לעזור ולתת ממה שיש לנו תמיד.

מיכל.

אנחנו משקיעים המון מחשבה, משאבים וכוח כדי לגרום לדברים טובים לקרות באמצעות העסק
Secured By miniOrange