ההתיחסות הנכונה ל”חום”

איך מתייחסים נכון לחום?

גם הילדים הקטנים שלנו יודעים ש”חום זה טוב. זה הורג את החיידקים”, וכשיש למישהוא מהם חום, הוא נכנס למיטה לנוח ליום או יומיים עד שהוא מרגיש יותר טוב.

כאשר מדובר על חום שאינו מסכן חיים (מה שקורה ברוב הפעמים), החום הוא לא תקלה, הוא הטיפול הרפואי הגאוני של הגוף בעצמו.
הוא מביא לשתי פעולות:
המערכת החיסונית שלנו עובדת טוב יותר בחום גבוה יותר.
החיידקים עובדים פחות טוב בחום גבוה.

הורדת חום ע”י תרופות או סירופים שונים יכולה להקל על האי נוחות באופן זמני, אך היא מאטה את תהליך ההחלמה של הגוף ומחלישה אותו.

לא תמיד יש את האפשרות לכך, אבל אם מתאפשר לכם, כדאי לקחת את הזמן הזה לנוח, להחלים, להתחזק. אני ממש מרגישה שככל שהשנים עוברות, יותר קשה פשוט לנוח, לסגור את הטלפון, את דלת החדר ולנוח (אני מודה. גם לי! :)). אבל זה חשוב לתת לגוף את מה שהוא צריך כדי להחלים.

שמנים אתריים שיכולים לעזור להקל על מי שחולה ולשפר את המערכת החיסונית שלו הם: עץ התה, פלפל שחור ולבנדר. 2 טיפות בכף שמן זית, לעסות את כל הגוף. גם לטפטף טיפה של לבנדר על דש הבגד ולנשום אותו במהלך היום.

רפואה שלמה.

היי! אני מיכל, וזכיתי להיות חלק מהצוות המהמם ונדיר שגורם לקסם הזה לקרות. אנחנו מאמינים שקוסמטיקה טבעית ובריאה צריכה להיות זמינה לכולם במחירים שפויים. אנחנו גם מראים שאפשר לנהל עסק משגשג שהוא גם אנושי, חם, והוגן למשפחת העובדים, לסביבה, לחברה שסביבנו וללקוחות שלנו בצורה יוצאת דופן. בואו איתנו!

כבוד עמוק וכנה ללקוחות שלנו

יחס אנושי לעובדים ושותפות בחלוקת הרווחים

עסק ירוק ומתקדם סביבתית

מחירים הוגנים בלי פוזה

מוצרים טבעיים וטהורים באמת

Secured By miniOrange