משחת קלנדולה: רגיעה כללית

לא יודע עם יצא לכם פעם להתעסק עם רקיחת מוצרי טיפוח טבעיים, אבל אני יכול לספר לכם שיש בזה הרבה מהאלכימיה. התהליך ידוע: את/ה מכירים את המרכיבים, ולכל אחד מהם יש תכונות אופייניות וידועות.

עושים את ההשתדלות, ומשיגים את חומרי הגלם המשובחים ביותר שרק אפשר. מעצבים מתכון שנראה סינרגי, כזה שייתן את המיטב מכל מה שיש לכם מרכיב להציע, וישמור על איזון מקסימלי ביניהם. שאף אחד לא יהיה בריון וישתלט על השני. שכולם יוכלו לדבר ולהגיד את שלהם.

זאת התיאוריה. איכשהו, בכל פעם שמנסים לרקוח מוצר חדש, התוצאה כמו מתהווה לך בפנים באופן לא צפוי. משהו נוצר, והוא כולו מסתורין. לפעמים זה פשוט לא זה. ממש ממש לא זה. ואין לך מושג למה. הכול היה אמור להיות מעולה, התוכנית הייתה פרפקט.

ולפעמים, הקסם קורה. יש לך בידיים חתיכת קסם מדהים. מוצר שפשוט נועד להיות, שמרגיש נכון ומשמח את כל מי שנתקל בו. וזאת הייתה החוויה שלנו כשיצרנו את משחת הקלנדולה שלנו. בול! הקסם קרה. ישר ידענו שחייבים, חייבים לרשום בדיוק בדיוק מה עשינו, לא לפספס אף פרט.

המטרה הייתה ליצור משחת הרגעה לעור לעזרה ראשונה. משחת קלנדולה שתעזור להעלים צ'ק צ'ק כל מיני גירודים, גירויים, שפשופים, עקיצות ויובש. משחת אמהות כזאת שתהפוך למטה הקסם בבית. "אמא, אני צריכה קצת משחת קלנדולה, עקץ אותי יתוש".

וזה בדיוק מה שקרה בבית שלנו ובעוד הרבה בתים.

הבסיס שהמשחה הזו יושבת עליו הוא מיצוי איכותי ומרוכז במיוחד של קלנדולה בשמן שקדים מתוקים. פשוט חומר מדהים. יצא לנו לעבוד עם שמני קלנדולה אחרים, אבל המיצוי הזה שמצאנו, פשוט עולה עליהם בהמון דרגות. ממש כל הטוב שיש בקלנדולה, ויש הרבה, בריכוז ובאיכות נפלאים.

התפקיד של הקלנדולה הוא להרגיע את העור, ולעזור בטיפול והחלמה של כל סוגי הגירויים. והיא פשוט עושה פלאים, מתנה מהבורא.

למען האמת, הפשטות נצחה פה. לשמן הקלנדולה המדהים הזה רק הוספנו חמאת שיאה אורגנית מדהימה לא פחות, שמזינה ומעניקה לעור שפע של לחות בריאה שהוא כל כך זקוק לה במצבים של גירוי או פגיעה. חוץ מזה, הרכבנו תערובת שמנים ארומתרפית מיוחדת (לבנדר, לימון, גרניום, אקליפטוס, עץ התה), שנועדה במיוחד לטיפול במצבים האלה של עור במצוקה – עקוץ, יבש או מגורה.

התוצאה הייתה משחת קלנדולה פשוט מנצחת. אנחנו מאוד ממליצים עליה דווקא עכשיו, שהאביב כבר פה, ופעילות חרקים מתקרבת לשיא.

כמו כן, בחודשי הקיץ היא עוזרת מאוד להתמודד עם יתושים עוקצניים. חוץ מזה, השמש יצאה, ואיתה הילדים שהתחילו להתרוצץ הרבה יותר בשמחה נפלאה, אך מידי פעם אי אפשר להתחמק מאיזה "אמא, אני צריכה משחת קלנדולה, שפשפתי את הברך…"