פתרונות טבעיים לטיפול בכפות רגליים יבשות, סדוקות וכואבות

טיפול טבעי בכפות הרגליים

כפות הרגליים שלנו עובדות קשה, וזה מביא איתו הרבה פעמים כפות רגליים כואבות, סדוקות, יבשות, מתקלפות, אדומות ומגורות – לא שמח.
הטיפול בהם צריך להתמקד בשיפור הסירקולציה, לחות אפקטיבית ובריאה, וטיפול בגירויים, אדמומיות וחיידקים.

מניסיון עם אלפי לקוחות, יש כמה דרכים אפקטיביות להתמודד עם זה.

  • בניתי את משחת הפלא שלנו לכפות הרגליים במטרה להתמודד עם כל הנושאי האלה בבת אחת. היא עוזרת מאוד גם ליובש, גם לכאבים וגם לשיפור הסירקולציה והפחתת אדמומיות. הדרך הטובה ביותר להשתמש בה היא בסוף היום, לרחוץ את הרגליים היטב עם סבון אפקטיבי ומרגיע (כמו סבון הלבנדר-עץ התה שלנו), ואז לשים כמויות נדיבות של המשחה, להרים את הרגליים על משהו נוח (עם מגבת למניעת כתמים) ולתת לה להספג במשך רבע שעה לפחות. אפשר גם בהחלט לעשות עיסוי ממריץ דם ומשחרר לחצים עם המשחה בדקות הראשונות, ואז להניח לה להיספג.
  • תוכלו גם להכין שמן ממריץ ומזין לעור ע”י שילוב של שמנים אתריים ממריצים (כמו אקליפטוס, מנטה או רוזמרין) עם שמן בסיס איכותי כמו שקדים מתוקים או שמן חוחובה. מטפטפים 20-40 טיפות שמן אתרי לבקבוק 100 מ”ל שמן בסיס. אפשר לעשות סינרגיה (שילוב) של שמנים שונים, כל עוד סה”כ סכום הטיפות נשאר דומה. השימוש בשמן ממש דומה למשחה, רק שהוא פחות עשיר וצריך להזהר יותר מנזילות.

המון בהצלחה!

היי! אני מיכל, וזכיתי להיות חלק מהצוות המהמם ונדיר שגורם לקסם הזה לקרות. אנחנו מאמינים שקוסמטיקה טבעית ובריאה צריכה להיות זמינה לכולם במחירים שפויים. אנחנו גם מראים שאפשר לנהל עסק משגשג שהוא גם אנושי, חם, והוגן למשפחת העובדים, לסביבה, לחברה שסביבנו וללקוחות שלנו בצורה יוצאת דופן. בואו איתנו!

כבוד עמוק וכנה ללקוחות שלנו

יחס אנושי לעובדים ושותפות בחלוקת הרווחים

עסק ירוק ומתקדם סביבתית

מחירים הוגנים בלי פוזה

מוצרים טבעיים וטהורים באמת

Secured By miniOrange