יש המון מוצרי קוסמטיקה טבעית בשוק היום, ורבים מהם נפלאים באמת.

הרבה אנשים מייצרים את המוצרים הללו מאהבת המקצוע ואהבת האדם והתוצאות מרשימות, גם במגוון וגם באיכות. האמת הפשוטה היא שעבור מי שלא איכפת להוציא בסביבות ה-25 שקלים לסבון טבעי בודד (100 גר') אנחנו לא חידוש גדול.

בתחומי המחיר האלו קיימות אפשרויות רבות לסבון טבעי טוב. מה שאנחנו עושים במיכל סבון טבעי הוא לנסות להפוך סבון טבעי ובריא לנגיש הרבה יותר, מבלי לפגוע באיכות, בטבעיות או בבריאות כהוא זה. וזה בדיוק מה שהסבון שלנו בא לעשות.

לכן אנחנו לא מייצרים סבונים "אליטיסטיים" בנוסח סבון שמן מקדמיה עם וניל אמיתי או דומיהם. אנחנו מתמקדים במגוון סבונים טובים בלי שמות מפוצצים ובלי פוזה מיותרת (סבון שיבולת שועל ודבש, סבון גרניום-לימונים, וכן הלאה). לכל סבון במגוון יש תכונות ריפוי וטיפוח ייחודיות שמקדמות את בריאות העור לאורך זמן.

מעבר לתועלת העצומה לגוף בכלל ולעור בפרט שהשימוש בסבון טבעי איכותי מביא; זהו פינוק אמיתי ושדרוג אמיתי לכל מקלחת להשתמש בסבונים המוצקים שלנו. כל סבון הוא חוויה בפני עצמו וכל אחת מכן יכולה למצוא את הסבון ששייך לה – בין אם זה סבון בוץ ים המלח או קלנדולה וחמאת שיאה ועוד.

בסיס האמונה מאחורי העשייה שלנו היא שאפשר לקחת חומרים טבעיים פשוטים, ועם קצת ניסיון, יצירתיות והשקעה להפוך אותם לסבונים נפלאים, מפנקים ואיכותיים; ובסופו של דבר לשווק אותם אליך (ישירות!) במחיר הוגן שאפשר לעמוד בו.

חוץ מזה, הסבונים ארוזים בצורה פשוטה יחסית באריזה מתמחזרת, בלי תחכומים אסתטיים מיותרים שמוסיפים עלויות אשר נועדו רק ליצור רושם. אנחנו לא מאמינים באריזות מפוצצות שנראות טוב בתמונה או על מדף אך בסופו של דבר לא מוסיפות דבר לאיכות המוצר. אנחנו גם לא מאמינים בקמפיינים עתירי עלות ובדוגמניות שיפרסמו את המוצרים שלנו. אנחנו חוסכים מכן (ומאיתנו) את העלות המיותרת של כל החיצוניות. בפשטות – אנחנו מאמינים באיכות ובתוכן המוצר שלנו.

שורה תחתונה – כל מה שאנחנו עושים נועד ליצור סבון טבעי איכותי ביותר, אבל כזה שבאמת ישתמשו בו, בניגוד ל-"סבון מתנות" או סבון מותרות שרק העשירון העליון יכול להשתמש בו באופן קבוע.

**לקטלוג הסבונים המוצקים ומידע נוסף הקשי כאן**