התרומה החברתית של מיכל סבון טבעי היא אחת מהמטרות הראשיות שלה. אנחנו מאמינים בגישה לפיה לא רק שעסקים אינם צריכים להזיק ולנצל סביבתית וחברתית, אלה תפקידם לתרום באופן פעיל. היישום בשטח תמיד יותר מורכב מהרעיונות, כמובן.

לדוגמא בשלוש השנים האחרונות אנחנו מנהלים את המבצע "קמחא דא פסחא" בצפון:

לפני חג הפסח אנו עורכים מבצע על כל המוצרים 10% הנחה ללקוח, ועוד 10% תרומה למשפחות נזקקות. הלקוחות המדהימים שלנו נרתמו וקנו מוצרים בהיקף גדול. התוצאה הייתה שזכינו מהכסף הזה להתרים למעל 60 משפחות מעוטות יכולת באזור הצפון. כל משפחה קיבלה 2 ארגזים גדולים (מארגזי הסיטונאים שלנו) מלאים בכל טוב מאכלים טובים ומשמחים לחג הפסח (פירות, ירקות, יין, מצות, ועוד ועוד).

את האמת – זאת ההרגשה הכי טובה בעולם להפתיע משפחה כזאת כמה ימים לפני הפסח עם שפע שכזה. השמחה של הילדים והכרת הטוב של ההורים, בשבילנו זוהי שליחות ואנחנו מקווים שנזכה להמשיך כל שנה חסדים שכאלה ונזכה להגדיל ולעשות.

במהלך השנה אנו זוכים להוציא לפועל עוד מספר קמפיינים ואנו תמיד מחפשים עוד דרכים יצירתיות להמשיך ולתרום לסביבה ולהקהילה. אם גם לכם יש איזשהו רעיון איך עסק משפחתי קטן יחסית (אבל עם הרבה רצון טוב) יכול לתרום לקהילה נשמח לשמוע מכם/ן, אנא כתבו לה באתר הפייסבוק שלנו.

***לדף הפייסבוק של מיכל סבון טבעי***

***למידע נוסף על תרומה שלנו לקהילה לחץ כאן***