מתנות שעושות טוב

כמו בכל שנה, פסח אומר מתנות. רבים וטובים יצטרכו לעמוד מול השאלה: "מה נקנה מתנה לפסח?"
אנחנו חושבים שהמתנות האלה יכולות וצריכות לעשות טוב! כמובן למי שמקבל אותם, אבל המתנות שלכם יכולות גם לעזור המון לאוכלוסיות חלשות שזקוקות לתמיכה.

כמו בשנים האחרונות, גם השנה הצוות המתוק שלנו החליט להתגייס למבצע "מתנות שעושות טוב". שנה שעברה, דרך אגב, הייתה מדהימה! גייסנו 28,000 ש"ח, היה פה טירוף והגיעו ממש משאיות של מזון מדהים, שהספיק להאיר את החיים של מאות אנשים. הייתם צריכים לראות את הצוות מתגייס ואת כמות השמחה והתקווה שהגיעה לכל כך הרבה אנשים.

איך זה קורה?

דבר ראשון, כדי שיהיה גם לכם win-win, אנחנו נותנים לכל מי שמשתתף/ת הנחה של 15% על כל המתנות לפסח. הרכבנו לכם מתנות איכותיות, מיוחדות, טבעיות ושנותנות המון בתמורה למחיר.
אבל בעיקר והכי חשוב – אנחנו תורמים 15% מכל מתנה שתקנו במסגרת המבצע.

מה נעשה עם הכסף?

הכסף ישמש לרכישה של שפע של מזון בריא, טבעי, ומזין באמת – שתקציב משפחתי דל לא מאפשר. אנחנו עושים הכול כדי להשיג את המזון במחירים סיטונאים או בתרומה במחירי עלות מהספקים, כדי שהכסף שנתרם יגיע הכי רחוק שאפשר.
הרעיון הוא שלא חסר לאף אחד היום תפוחי אדמה, שמן זול, ממרח שוקולד, מלח וסוכר ודומיהם (מה שמשפחות חלשות בדרך כלל מקבלות בחלוקות מזון). מה שנמנע ממשפחות במצב כלכלי קשה הוא מזון בריא, מזין ומחזק גוף ונפש – וזה מה שאנחנו רוצים לתת להם – לפחות פעם בשנה.

גם (ובעיקר) להם מגיע!

אגב, גם חברות יכולות לקנות מתנות לפסח לעובדים במבצע ולהשתתף בתרומה. תעבירו הלאה למי שאחראי אצלכם!
המבצע מתחיל היום ויימשך עד כמה ימים לפני פסח.

הקופון להנחה ולתרומה הוא:
pessach

והנה הקישור לדף המתנות לפסח:
https://sabonmichal.co.il/catalog/natural-presents-and-packages.html
(כל המתנות בדף משתתפות במבצע)

תנאים חשובים והגבלות
1. חייבים להפעיל את הקופון רק לאחר הוספת המתנות לסל הקניות – אחרת הוא לא יעבוד. הקופון ייתן לכם 15% הנחה על המתנות ויסמן את המתנות כתרומה.
2. הקופון תקף רק למתנות לפסח שיש באתר. אם אתם רוצות/ים מתנה בהרכב שונה, ניתן לעשות התאמות במתנות הקיימות מולנו, בטלפון. אין אפשרות להפעיל את הקופון על מוצרים רגילים שלא במבצע.
2. הקופון תקף עד יום שלישי, 27/03/18.
3. המקום להזנת הקופון הוא בשלב "סל הקניות", מתחת לרשימת המוצרים, לפני שממשיכים לקופה.
4. בכל מקרה של סיבוך, אפשר לעשות את ההזמנה בלי הקופון, אך בשיטת התשלום לבחור ב"תשלום טלפוני". אנחנו נתקשר אליכם ונסדר את זה.

מיכל, נועם והצוות (אסתי, ניצן, יפעת הודיה, הדסה, אריאלה, מירה, גולן, שושי, לימור, אסף, פנינה, רונן, אלחנן, יהודה, דוד, אוהד, לאה, תהילה, יצחק ושמעון).

היי חברים! עגלת הקניות שלנו סגורה בשבת. נשמח להיפגש שוב במוצ"ש :).

חזרה לדף