משלוחים ראשונים של מוצרי המזון הנפלאים יתחילו להגיע כבר בתחילת השבוע הבא לכניסת המפעל הקטן שלנו. אני נזכרת במבצע של שנה שעברה. כולנו יחד, הצוות המתוק, וילדים של הצוות המתוק, באים אחרי העבודה לשעות מאומצות ומשמחות של מבצע. הכנת ארגזים, אריזת מוצרי מזון טריים ויציאה לסיבובי חלוקה עם האוטו והעגלה של נועם, רגע לפני החג.

הנתינה היא כמובן בשביל מי שמקבל, אבל לפעמים, אולי יותר ממה שהיינו חושבים בדרך כלל, היא בשביל הנותן. היא פותחת את הלב ומייצרת תנועה של חמלה, של רצון לפעול, של רצון לעשות טוב.

חשוב לי להגיד שכל אחד וכל אחת מכם הוא שותף מלא לדבר הגדול הזה.

איכשהו, בתוך כל הניקיונות לקראת פסח, בתוך כל המתנות לחג, הברכות לחג, הארגונים והתכניות לליל הסדר, נפתח לו כל שנה חלון של זמן, שיחד עם לבבות פתוחים, מוביל לעשיה של הרבה טוב.

זה באמת מרגש ופותח את הלב לעמוד מול כל השפע הטוב הזה.

החדשות הטובות הן שהצלחנו יחד (למה יחד? כי אתם קונים מאיתנו מתוך רצון לעשות טוב, ואנחנו תורמים 15% מהקניה למבצע) לגייס סביב 18,000 ש"ח. זה המון וזה נפלא.

היינו רוצים לתת יותר, ואנחנו מרגישים שזה אפשרי. שנה שעברה גייסנו 28,000 ש"ח למבצע החלוקה.

לכן, אנחנו מרחיבים את המבצע כך שתוכלו לקבל את ההנחה על כל המוצרים באתר, לא רק על המתנות לפסח.

נשמח מאוד אם תרצו להשתתף!

הקופון הוא pessach

לחצו כאן למעבר לקטלוג המוצרים ולהתחיל להוסיף מוצרים לקבלת ההנחה והתרומה

והוא ייתן לכם 15% הנחה ויתרום 15% מהקנייה למבצע. (אם קניתם ב-100 ש"ח, תקבלו 15 ש"ח הנחה ו-15 ש"ח יתרמו למשפחות שזקוקות לעזרה בפריפריה).

חשוב לי להגיד שזו רק הצעה רק למי שזה משמח אותו או אותה – לא מתכוונים להציק, חס ושלום.

גם חשוב לדעת שבגלל שחברות המשלוחים מאוד עמוסות, הן לא מוכנות להתחייב שהחבילות שיצאו לאחר יום שני, יגיעו לפני החג. אנחנו ממליצים להשתמש בשירות של Box-it, שאמור לעמוד בעומס טוב יותר.

עוד דבר חשוב – כל הצוות בחופשת פסח חגיגית גם בחול המועד. הזמנות שיעשו בחול המועד, ישלחו אחרי החג, סליחה על העיכוב.  

אני באמת מרגישה, וזו תחושה שמתעצמת לאחרונה, שמיכל סבון טבעי יכולה להיות מנוע של עשיית טוב. טוב סביבתי, טוב קהילתי. טוב חברתי. יחד עם העובדים. יחד עם הלקוחות. אתם חלק מזה, חלק חשוב.

תודה שאתם כאן. מלווים אותנו ומחזקים אותנו במה שאנחנו עושים.

אנחנו מברכים אתכם בחג שמח. חג של חירות פנימית אמיתית ושל שמחה.

מיכל.

תנאים חשובים והגבלות

  1. חייבים להפעיל את הקופון רק לאחר הוספת המוצרים לסל הקניות – אחרת הוא לא יעבוד. הקופון ייתן לכם 15% הנחה על המוצרים ויסמן את ההזמנה כתרומה.
  2. הקופון תקף עד יום שני, 26/03/18.
  3. המקום להזנת הקופון הוא בשלב "סל הקניות", מתחת לרשימת המוצרים, לפני שממשיכים לקופה.
  4. בכל מקרה של סיבוך, אפשר לעשות את ההזמנה בלי הקופון, אך בשיטת התשלום לבחור ב"תשלום טלפוני". אנחנו נתקשר אליכם ונסדר את זה.

שלכם,

מיכל ונועם, אסתי, הדסה, יפעת הודיה, ניצן, שמעון, יהודה, אלחנן, גולן, מירה, לימור, שושי, יעל, תהילה, לאה, אסף, דוד, יצחק, אוהד ורונן.