מבצע מתנות לסוף השנה

סוף שנת הלימודים מתקרב. רובנו, מי שיש לו ילדים, כבר השאיר את השנה מאחוריו, ועסוק, לעיתים עם לא מעט מתח, בדילמת החופש הגדול הגדולה. אנחנו מאחלים לכם מכל הלב פתרונות יצירתיים ומלאי קרבה ומשמעות.

רצינו לעצור רגע לפני סוף שנה ולחשוב על זה ששנה אחרי שנה אנחנו מפקידים אצל צוותי החינוך את הנשמות הכי יקרות לנו, למשך שעות רבות ביום. זה ברור לכולם שזה תפקיד מורכב ומאתגר וגם שוחק ודורש המון מוטיבציה והתחדשות.

אנחנו מאמינים שמחווה, אפילו קטנה, של הכרת הטוב שווה זהב באמת.

להראות למישהו כמה שאתה רואה אותו והוא משמעותי ויקר בעינייך.

להאיר למישהו נקודה טובה שראית בו או בה ולומר כמה למדתי מזה וכמה זה חשוב בעולם.

בפשטות להגיד לאדם לידינו שהוא טוב ושהוא מיוחד.

זה יכול לעשות לאדם את כל ההבדל בין הרגשה סתמית רגילה לבין התרוממות רוח גדולה, להרגשה שהעולם הוא מקום טוב ולהערכה עצמית גדולה יותר.       

לפני שבועיים חברים שלנו עברו דירה לגור ממש לידינו. רציתי לעזור להם אז הכנתי להם מרק וקוסקוס לארוחת צהריים. משהוא שהעמדתי בכמה דקות בשבע בבוקר, תוך כדי כל ההכנות וההתחלות של היום. אחרי הצהריים, הם החזירו את הסירים ועמדו כמה דקות להגיד כמה שהמרק היה מעולה, כמה שהשביע אותם ושימח אותם וכמה שזה ריגש אותם וכו' וכו'. בהתחלה הרגשתי קצת מבוכה, זה באמת לא היה משהוא מיוחד, רק מרק ירקות פשוט. מה אתם עושים מזה כזה עניין גדול? אבל אחרי רגע נתתי לעצמי לקבל את המילים הטובות לתוכי, וזה נתן מקום להרגשה טובה פשוטה בתוכי. זה נתן לי מלא כח.

זוכרים משהוא כזה? תנסו להיזכר בפעם שקיבלתם הכרה כזו, מחוץ לגבולות הנימוס והצריך, משהוא שבא מתוך הלב, ואיך זה גרם לכם להרגיש.

גם בקשר בינינו זה כך, אנחנו מרגישים כל הזמן שאתם רואים את הטוב שבנו ומאירים אותו. בתגובה חמה, בטלפון, בתודה, במחמאה. לקוח אחד שלנו חמוד אפילו הגדיל לעשות ושלח לכל צוות שירות הלקוחות סבונים ומשחות שהוא הכין בעצמו מחמאת השיאה והשמנים האתריים שלנו, כאות תודה. זה תמיד מרגש אותנו כל פעם מחדש.

הפרטים של המבצע:

אפשר לקנות את המתנות מהמבחר הרגיל שלנו ישר באתר:

הקופון הוא: gift

הוא ייתן לכם 15% הנחה על המתנות.

הנה הקישור לדף המתנות באתר או:

https://sabonmichal.co.il/catalog/natural-presents-and-packages.html

מוזמנים בכיף!

(אם נפשכם חשקה בהרכב מוצרים אחר במתנות שלכם, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונעזור לכם להרכיב את המתנה המושלמת)

תנאים והוראות הפעלה

  1. הקופון תקף עד יום שני 25.06 (כולל)

  2. ההנחה לא כוללת אריזת ג'ריקן 5 ליטר של סבון נוזלי.

  3. חייבים להפעיל את הקופון רק לאחר הוספת המתנות לסל הקניות – אחרת הוא לא יעבוד.

  4. המקום להזנת הקופון הוא בשלב "סל הקניות", מתחת לרשימת המוצרים, לפני שממשיכים לקופה.

  5. בכל מקרה של סיבוך, אפשר לעשות את ההזמנה בלי הקופון, אך בשיטת התשלום לבחור ב"תשלום טלפוני". אנחנו נתקשר אליכם ונסדר את זה.

אוהבים אתכם באמת. נועם, מיכל, אסתי, הדסה, יפעת הודיה, ניצן, אריאלה, מירה, פנינה, שושי, תהילה, שמעון, אלחנן, יהודה, גולן, אסף, רונן, דוד, אוהד, שמעון ויצחק.